btn company
btn contact

banner2

Сипучі товари

пісок-сипучі-суміші-івано-франківськ

Пісок — осадова уламкова гірська порода і штучний матеріал, що складається із зерен гірських порід. Часто зерна піскупредставені майже винятково кварцем. Пісок відноситься до мілкообломочних осадових гірських порід. Крім того, дана назва використовується,в основному, до штучного матеріалу, який складається із зерен гірської породи і є одним з найважливіших будівельних матеріалів. Розрізняють пісок природний, подрібнений, фракціонований і з відсіву дроблення.

Пісок річковий - один з найважливіших природних будівельних матеріалів, застосовується для виробництва бетону та інших будівельних розчинів, що вимагають підвищену чистоту природного піску. Для приготування розчинів найбільше підходить пісок з наступними технічними характеристиками: шорсткістю і незграбністю зерен; з питомою вагою , відповідним нормам; при розтиранні , він не повинен на папері залишати сліди; не повинен каламутити воду.

 

Ціни можуть змінюватись. Уточнюйте ціну по телефону в адміністратора. Дякуємо за розуміння.

кварцовий пісокВсіма перерахованими вище властивостями максимально володіє кварцовий пісок у чистому вигляді. За кольором він білий з наявністю різних домішок. Зазвичай це вапняні і глинисті частинки. У разі , коли в кварцовому піску знаходяться домішки окису заліза, тоді його колір набуває червоно-жовтий або жовтий колір.

Пісок широко використовується для бетонного виробництва, в житловому і особливо в дорожньому будівництві для приготування асфальтобетонних сумішей і укладання доріг. Область застосування: Виробництво бетону Виробництво асфальтобетонних сумішей, як наповнювач для барвників, для кладки, для цементної стяжки, будівництва доріг, пристрій дренажу. Враховуючи меншу вартість, ніж у просіяного річкового піску, непросіяний річковий пісок коштує значно дешевше. А враховуючи меншу кількість домішок, ніж у ярового піску - він більш ефективний в роботах нульового циклу, зворотної засипки і ідеально підходить для будівництва дренажу з відведенням дощових вод. Будівельне вапно отримують випаленням кальцієвих та магнезіальних карбонатних порід. Про якість вапна свідчить високий вміст в ній СаО і MgO. Зміст чистих оксидів у загальній кількості вапна називають її активністю. Недопал і перепалу вапна в печі знижують її якість. Особливо небезпечний перепалу: осклованих вапно повільно гаситься і збільшуючись в обсязі, може викликати тріщини у виробах.

відсів щебнюВідсів щебеню піску широко застосовується в дорожньому будівництві. Отримується в результаті переробки гірських порід у щебінь, відсів щебеню є вторинним продуктом, який утворюється при проходженні спеціальних сит після розсіву щебеню по фракціях. Ось чому його зараховують до останньої ( найдрібнішої ) фракції гранітного щебеню. Відсів гранітний з доставкою, широко затребуваний - його застосовують при виробництві залізобетонних виробів, він також входить до складу тротуарної плитки і є матеріалом для викладення водопровідних жолобів. Області застосування можна умовно розділити на 3 категорії:

Виробництво - гранітний дрібнозернистий відсів, застосовується для більшості залізобетонних виробів, наприклад, стоків або тротуарної плитки. Крім цього даний реагент використовується для виконання багатьох стінових матеріалів - подібні добавки поліпшують їх характеристики. І звичайно ж, для створення декоративно - керамічних оздоблювальних матеріалів.

гранітна крихтаБудівництво - гранітна крихта зазвичай використовується при укладанні асфальтобетону, бетонного покриття. Коефіцієнт ковзання данної поверхні буде значно знижений і все завдяки дрібнозернистому відсіюванню.

Благоустрій та декорування - гранітний дрібнозернистий відсів застосовується в якості облагороджування дачних ділянок і заміських будинків.

line