btn company
btn contact

banner2

Про компанію

     Приватний підприємець Шнайдер Т. М. працює на ринку будівельних матеріалів з 5 січня 1993 року (згідно свідоцтва про державну реєстрацію).
     Шнайдер Т. М. займається реалізацією виключно якісного та справжнього, не підробленого товару. Підприємець  має прямі контакти з великими виробниками будівельних матеріалів, що дозволяє забезпечити оптимальні ціни і терміни поставок даної продукції. Спеціалізується на продажі цементу, як насипового, так і тарованого з доставкою цементу по Івано-Франківську і Івано-Франківській області. Наші ціни доступні - адже ми пропонуємо продаж цементу безпосередньо від виробника, минаючи посередників.
     Кваліфікований персонал завжди готовий запропонувати клієнтам найбільш вигідні умови роботи. Фахівці допоможуть здійснити вибір продукції, і запропонують різні варіанти її доставки. Будь-який клієнт може розраховувати на індивідуальний підхід у вирішенні його питань. Наші клієнти отримують незмінно високу якість обслуговування та вигідні умови для співпраці.
     Гнучка логістична діяльність і наявність власного складу дозволяють забезпечувати постійну наявність та поповнення товарів «під клієнта», а також оперативно реагувати на заявки щодо цього товару.

     Шановні покупці! Для отримання докладного оптового прайс-листа, що містить повний перелік продукції -  зателефонуйте за телефонами, вказаними в контактах.

line