btn company
btn contact

banner2

Клей для пінопласту Івано-Франківськ

Купити клей для пінопласту Івано-Франківськ

Клей для пінопласту «Fassade 2 in 1»

1 мішок (25 кг)

Морозостійка мінеральна клейова суміш.

ОПИС

Клейова суміш на основі марки цементу М500 з підвищеною адгезією, пластична, стійка до перепадів температур від -65 до +80°С. Розроблено у Європі. Суміш універсального призначення. Швидка фіксація.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Витрати 5-5.5 кг/м², залежно від нерівностей поверхні. Відкритий час використання 30-40 хв. Час приклеювання 10 хв. Співвідношення води 0.19-0.21 л/кг. Адгезія 1.2 МПа. Містить мікроволокно.

ПРИЗНАЧЕННЯ

Для системи фасадного утеплення стін. Приклейка пінопласту, мінвати. Застосовується для перетяжки армуючої сітки. Може бути використаний, як всередині, так і ззовні. Стійкий до кліматичних навантажень. Витримує коливання температури від -65 до +80°С.

УВАГА! Суміш містить цемент, який в поєднанні з водою дає лужну реакцію, тому при попаданні на відкриті ділянки тіла слід негайно промити чистою водою з милом.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Поверхня має бути рівною, очищеною від пилу, жиру та інших забруднюючих речовин.

Клей для пінопласту СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Суху суміш залити водою температурою +10 +30°С у пропорціях вказаних у характеристиках. Розмішувати на малих обертах до однорідної маси. Увага! Правильність приготування суміші впливає на ступінь легкості роботи. При правильному приготуванні суміш має бути густою, сметаноподібною.

СКЛАД

Цемент М500, модифікуючі добавки, мінеральні наповнювачі.

УПАКОВКА

25кг+-1% у крафт мішках зі спеціальною вологостійкою плівкою.

ЗБЕРІГАННЯ

12 місяців з дня виготовлення. Зберігати в упакованому мішку у сухому місці.

line