btn company
btn contact

banner2

Газобетонні блоки

Газоблоки Івано-Франківськ

       Газобетонні блоки на сьогоднішній день займають лідируючі позиції на ринку будматеріалів. Своєю популярністю вони зобов'язані невеликій вазі, відносно нескладної технології укладання - зведення будівель з таких блоків не вимагає спеціальних навичок, а також вартістю - невисока ціна на газобетонні блоки робить їх одним з найдоступніших будматеріалів. Легкість газобетону обумовлена ​​його пористою структурою - значну частину обсягу матеріалу складають бульбашки, заповнені газом. Постійне зростання продажів газобетонних блоків цілком зрозумілий - крім таких переваг, як міцність, вогнестійкість, екологічність, будматеріал може похвалитися універсальністю - він застосовується для будівництва споруд будь-яких видів і типорозмірів. Крім того, газобетон відрізняється довговічністю і не вимагає ніякого догляду під час експлуатації. Наша фірма займається продажем газобетонних блоків: ми працюємо тільки з надійними і перевіреними постачальниками. Якщо ви вирішите купити газобетонні блоки у нас, то отримаєте якісний і надійний будматеріал, ціна якого вас приємно здивує.

            Газобетон має унікальні властивості, завдяки яким є універсальним будівельним матеріалом. Побудована з нього будівля буде мати переваги і характеристиками будівель, які зводяться з цегли, бетону, дерева та інших матеріалів, а також з їх поєднанням.  
            Бетон - це штучний камінь, що має пористу структуру. Вона, у свою чергу, визначає теплофізичні та фізико-механічні властивості газобетонних блоків і робить їх максимально ефективними і найбільш перспективними в  будівельній галузі.
            Газобетон: за своїми якостями близький до деревини, але на відміну від неї не піддається гниттю і утворенню грибка. Газобетонні блоки є пористим матеріалом, завдяки чому в будинках зберігається комфортний мікроклімат за рахунок циркуляції повітря.

В наявності є дані розміри, також є 100, 200, 400 мм(ширина блоку)

Газоблоки Івано-Франківськ


Основні переваги газобетонних блоків:
• матеріал має невелику вагу;
• газобетон має високу міцність;
• блоки мають точну геометрію;
• матеріал з низьким коефіцієнтом теплопровідності;
• будівельні роботи проходять швидко;
• будівництво вимагає мінімум трудовитрат;
• поверхні стін не потребують вирівнюванні;
• суттєва економія експлуатації готового будинку;

Недоліки:
1. Газобетон має наскрізні пори, і через це є поганою гідроізоляцією.
2. Через своєї структури газобетон має відносно низьку механічну міцність.
3. Газобетон - швидко і нескладно.

Ціна 1400/м3 з доставкою в Івано-Франківськ

line