btn company
btn contact

banner2

Цемент Івано-Франківськ Львів

Цемент Івано-Франківськ

ЦІНИ НА ЦЕМЕНТ ВИРОБНИЦТВА «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЦЕМЕНТ» ТА «МИКОЛАЇВЦЕМЕНТ» МОЖУТЬ ЗМІНЮВАТИСЬ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД МАРКИ ЦЕМЕНТУ, КІЛЬКОСТІ, СПОСОБУ ДОСТАВКИ ТА СЕЗОНУ. УТ0ЧНЮЙТЕ ЦІНУ В МЕНЕДЖЕРА. ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ.МОЖЛИВА ДОСТАВКУ ЦЕМЕНТУ ПО ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ. ВИНІС ЦЕМЕНТУ, ПІСКУ І ВІДСІВУ НА ПОВЕРХ.

Цемент вже протягом 200 років є незамінним матеріалом при будівництві. Проте сучасний цемент значно відрізняється від того, який використовували раніше. І справа тут в його характеристиках. Також в залежності від типу буде змінюватися і вартість цементу.

Портландцемент – придатний для промислового та приватного будівництва. Його використовують для виготовлення бетонів та елементів будівельних конструкцій. Портландцемент забезпечує їм більшу довговічність, у тому числі при експлуатації в складних умовах.

Його використання дозволяє проводити бетонні роботи протягом довшого періоду часу завдяки пізнішим термінам тужавіння бетону, а також покращує рухливість бетонної суміші, тобто її легковкладальність.

Цемент варто використовувати для виготовлення:

  1. Важких бетонів;
  2. Збірних та монолітних залізобетонних конструкцій (колони, балки, плити перекриття, монолітні пояси, основи, подушки, фундаменти, перекриття, сходові марші);
  3. Дрібноштучних виробів (балкони, тераси, огородження, стовпчики, перемички дверні/віконні, фігури, шлакоблоки);
  4. Для укладання підлог, під’їзних доріжок;
  5. Для кладочних, штукатурних робіт (зовнішніх та внутрішніх);
  6. Для стабілізації грунтів у дорожньому виробництві (основа під садові доріжки, тротуарну плитку).

При виборі цементу слід брати до уваги, що при додаванні додаткових компонентів в процесі підготовки до роботи може вийти так, що марка готового розчину не буде збігатись з маркою вихідного, тому важливо точно дотримуватись рекомендацій щодо можливих пропорцій. У деяких випадках цементні суміші готуються з великою кількістю наповнювачів цілеспрямовано. Великі і малі фракції можуть:
• знизити усадку,
• запобігти деформації при тривалому навантаженні на виріб,
• підвищити пружність і міцність,
• допомогти уникнути утворення тріщин при затвердінні.

Основною характеристикою є його міцність на стиск. Тепер зрозуміло, що означає марка цементу. Основними марками є М 400, 500. Їх міцність відповідно 400 та 500 кг на кв. см.

Цемент використовують для всіх збірних і монолітних конструкцій (бетонних і залізобетонних), а також для виготовлення кладок розчинів. Враховуючи, що ПЦ ІІ/А-Ш-400 має більш високе тепловиділення при гідратації і більш інтенсивне твердіння в порівнянні з ПЦ ІІ/Б-Ш-400, застосування його є доцільним в умовах робіт при знижених температурах повітря.

Портландцемент марки 400 (ПЦ ІІ/Б-Ш-400) з добавкою шлаку до 30% від маси цементу, займає проміжне положення між портландцементом і шлакопортландцементом за своїми хімічними та фізико-механічними властивостями.

Цемент М-500 марка використовується для виробництва різних бетонних та залізобетонних конструкцій, де показники морозостійкості, водостійкості і довговічності повинні бути найбільш високими.

Портландцемент М-500 і М-400 може поставлятися нашою компанією, як в навальному вигляді, так і в мішках. Портландцемент 500 і 400 навал поставляється спеціальним автотранспортом - автоцементовозами. У побуті їх частіше згадують як цементовози. Максимальна місткість цистерни цементовоза – тридцять тон.

   

line